JAK KUPIĆ PERUKĘ I NIE ŻAŁOWAĆ?

Nasz salon dokłada wszelkich starań, by zapewnić pełną satysfakcję klientów – zarówno nowych jak i powracających. W naszym asortymencie znajdą oni największy w kraju wybór wszelkiej maści peruk naturalnych oraz peruksyntetycznych wykonanych z najwyższej jakości materiałów legitymujących się dodatkowo właściwościami hipoalergicznymi. 

jak kupić perukę

Jeżeli chodzi o te wykonane z włókien sztucznych, cieszą się one zainteresowaniem konsumentów głównie z uwagi na doskonały stosunek jakości do ceny, jak również niemalże nieograniczone możliwości stylizacji. 

Na drugim biegunie znajdują się natomiast powstające na bazie włosa naturalnego, które to mimo, że są nieco droższe od ich syntetycznych odpowiedników, to gwarantują większą żywotność, naturalny wygląd oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Co należy wziąć pod uwagę nabywając perukę?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o nabyciu takiego produktu, warto udać się do cieszącego się dobrą renomą salonu perukarskiego, najlepiej naszego ;)). Możemy być pewni, że zatrudnieni tam eksperci poinformują nas o obecnie obowiązujących trendach oraz znacznie ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji. 

Po zaznajomieniu się z asortymentem warto zawęzić zakres produktów do tych, które odpowiadają nam pod względem wizualnym, a więc cechują się odpowiednią długością, grubością, czy fryzurą. 

Zalecamy także, aby przed złożeniem zamówienia przymierzyć modele wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu będziemy w stanie określić, która z nich w najpełniejszym stopniu trafia w nasze gusta. 

Nie bez znaczenia jest także kolor – możemy zdecydować się na jednolity odcień lub też dodatkowo go upiększyć przy pomocy pasemek czy modnych obecnie refleksów. 

Pamiętajmy, że najważniejszym aspektem ze wszystkich jest komfort. Dobrać należy produkt, który już po pierwszych przymiarkach będzie wręcz idealnie przylegał do głowy, a jednocześnie w pełni podkreśli naszą aparycję.  W naszym salonie Rokoko Peruki Białystok znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które hołdują klasycznemu zapatrywaniu się na kształt i kolor peruk, jak również klienci pragnący całkowicie zmienić swój wizerunek wykorzystując w tym celu system nonszalancki i kreatywny.