Jak właściwie dopasować system włosów oraz perukę do kształtu twarzy?

Peruka a kształt twarzy
Peruka a kształt twarzy

W ramach niniejszego artykułu postanowiliśmy zebrać dla Państwa rekomendacje naszych ekspertów odnośnie typów systemów, które idealnie wpiszą się w określony układ twarzy. Zapraszamy do lektury!

  • układ w kształcie serca-  klienci o nadmienionym kształcie twarzy mogą wybrać niemalże dowolny produkt z naszej oferty, bowiem tak całkowicie proste jak i fantazyjnie pofalowane pukle włosów idealnie podkreślą ich aparycję.
  • twarz pociągła- w tym przypadku zalecamy unikania loków oraz zbyt wymyślnych fal, jako że mogą one dodatkowo wydłużyć twarz, sprawiając, że będzie ona prezentować się nienaturalnie. O wiele lepszym pomysłem będzie eksperymentowanie z grzywką – zarówno w kwestii długości jak i ułożenia.
  • twarz owalna- osoby o rzeczonym typie twarzy wybierać powinny systemy relatywnie krótkie, które w końcowym punkcie nie przekraczają linii ramion. Idealnym ich uzupełnieniem będzie niezbyt długa grzywka zaczesana do boku.
  • twarz okrągła-  w tym przypadku warto wysmuklić układ twarzy, decydując się na modne fale lub też wybierając produkt, w którym włosy puszczone są luźno. Zapewni to bardzo przyjemny dla oka efekt końcowy!
  • twarz kwadratowa-  taki układ twarzy aż prosi się o eleganckie zaokrąglenie. Można tego dokonać decydując się na peruki falowane, cieniowane oraz przyozdobione dodatkowo ciekawymi pazurkami lub pasemkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.