Jak właściwie dopasować system do kształtu twarzy?

W ramach niniejszego artykułu postanowiliśmy zebrać dla Państwa rekomendacje naszych ekspertów odnośnie typów systemów, które idealnie wpiszą się w określony układ twarzy. Zapraszamy do lektury!

  • układ w kształcie serca-  klienci o nadmienionym kształcie twarzy mogą wybrać niemalże dowolny produkt z naszej oferty, bowiem tak całkowicie proste jak i fantazyjnie pofalowane pukle włosów idealnie podkreślą ich aparycję.
  • twarz pociągła- w tym przypadku zalecamy unikania loków oraz zbyt wymyślnych fal, jako że mogą one dodatkowo wydłużyć twarz, sprawiając, że będzie ona prezentować się nienaturalnie. O wiele lepszym pomysłem będzie eksperymentowanie z grzywką – zarówno w kwestii długości jak i ułożenia.
  • twarz owalna- osoby o rzeczonym typie twarzy wybierać powinny systemy relatywnie krótkie, które w końcowym punkcie nie przekraczają linii ramion. Idealnym ich uzupełnieniem będzie niezbyt długa grzywka zaczesana do boku.
  • twarz okrągła-  w tym przypadku warto wysmuklić układ twarzy, decydując się na modne fale lub też wybierając produkt, w którym włosy puszczone są luźno. Zapewni to bardzo przyjemny dla oka efekt końcowy!
  • twarz kwadratowa-  taki układ twarzy aż prosi się o eleganckie zaokrąglenie. Można tego dokonać decydując się na peruki falowane, cieniowane oraz przyozdobione dodatkowo ciekawymi pazurkami lub pasemkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *